Zpráva ČŠI o inspekční činnosti na ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí

protokol

Zpráva ČŠI o inspekční činnosti na ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí

V prvním týdnu měsíce března proběhla v naší ZŠ a MŠ inspekční činnost ČŠI k hodnocení podmínek vzdělávání, průběhu vzdělávání, výsledků vzdělávání a administrativních náležitostí chodu ZŠ a MŠ. Závěrečné hodnocení ČŠI je pro ZŠ a MŠ velmi pozitivní. Nejen, že máme administrativně vše správně, ale sama ČŠI konstatovala, cituji žáci školy dosahují nadprůměrného hodnocení“.  Kladně byly hodnoceny metody a formy učení, podmínky ke vzdělávání a také, že postupně škola modernizuje pomůcky ke vzdělávání nejen v oblasti IT a digitalizace, které aktivně využívá ve výuce. Doporučeno ČŠI nám bylo více ujednotit sebehodnocení, vrstevnické hodnocení a ucelit prvky formativního hodnocení, které sice ve výuce využíváme, ale samostatně v předmětech jednotlivými pedagogy. Tuto problematiku jsme tedy již zařadili do plánu školy a výstupem bude v I. pololetí příštího roku ucelené sebehodnocení žáků ze všech předmětů.

Na závěr mi dovolte poděkovat všem kolegům, protože toto kladné hodnocení je především zásluhou jejich pozitivního přístupu k žákům a práci pedagoga v ZŠ a MŠ Lomnice nad Lužnicí.

Celá inspekční zpráva je zveřejněna na webu naší školy: zakladni-skola-1/dokumenty/csi/

Datum vložení: 12. 4. 2024 13:15

dnes, pátek 3. 5. 2024